Неймовірна легкість! Береш таку валізу в руки, очікуючи навантаження трохи більше і ніби відчуваєш негативну вагу! Здавалося б, значно менше, а ось на тобі… Потрібно брати! Купуйте валізу LITEWING American Tourister, і Ви вразитеся його легкості! Ну гаразд, можете не купувати, просто візьміть до рук. І все одно захочеться така суперлегка валізка натомість старої, пошарпаної та важкої. 

Як розробники фірмового багажу досягають таких результатів і

Секрети неймовірної легкості American Tourister Litewing

 

  • Перше – це матеріал. Використана суперміцна на розрив синтетична тканина із плетінням rip-stop. Це неймовірне плетіння, яке витримує величезне розривне навантаження, вже багато років використовується для виготовлення спортивних тканин. З них відшиваються намети, туристичні рюкзаки та дорожні сумки. Як бачимо, і суперлегкі валізи теж.
  • Безшумні гумові колеса з удароміцного пластику зроблені одинарними також для зниження маси. Локери трохи менше стандартних, але дуже грамотного перерізу. Вони ще й захищають нижні кути валіз!
  • Полегшений поліпропіленовий каркас знижує жорсткість, але це грамотно компенсовано поліпропіленовим кантом, покритим тканиною, по всьому периметру.
  • Підйомні ручки щільні, хоч і не об'ємні і зручно лягають в руку. Висувна чотиригранна ручка для забезпечення більшої жорсткості. Вона виготовляється з пружного та легкого авіаційного дюралюмінію. Рукоятка з удароміцного полімеру з інформативною ергономічною кнопкою і при закриванні ховається в спеціальне гніздо в корпусі валізи.
  • У валіз LITEWING є дві фронтальні кишені, одна з яких вертикальна, що додає виразності дизайну. Блискавки безшумні. Збільшення є не у всіх моделей, що теж впливає на загальну масу. Залежно від ваших запитів ви зможете вибрати той чи інший варіант.
  • Всередині в основному відділенні пружні перехресні ремені для кріплення речей.

Ми впевнені, що багаж із серії LITEWING American Tourister зробить легким та безтурботним Ваша подорож!