Ми працюємо! Самовивіз, доставка по Києву та відправка Новою Поштою по Україні.
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Офіційний дилер American Tourister, Samsonite в Україні

0
Мій кошик

Рюкзаки

У цьому розділі Ви можете купити рюкзаки. Пам'ятається, що раніше дивувала популярність рюкзаків у деяких країнах, наприклад, в Італії. Кілька років тому дивно було бачити, як по вулицях Риму зранку мчали на скутерах хлопці і навіть дорослі чоловіки у солідних костюмах та краватках, а за спиною у них був рюкзак. Гарний, діловий рюкзак.

Чому варто купити рюкзаки в нашому магазині Tourister

У ті роки у нас більш популярними були класичні портфелі або ділові сумки. Можливо, клімат не дозволяє вісім місяців на рік їздити без авто. Але раптом відбулося! Популярність бізнес-рюкзаків почала різко набирати обертів. Зараз можна точно сказати, що продажі ділових сумок і портфелів зрівнялися з рюкзаками, навіть знизилася кількість класичних портфелів, що продаються в бік стилю casual.

 

Справді рюкзак – неймовірно зручна річ! І якщо раніше рюкзаки продавалися більше для школярів будь-якого віку, їх брали студенти та спортсмени для походів на тренування, то тепер все більше продається рюкзаків для міста та бізнесу.

Найкращі рюкзаки в нашому інтернет-магазині

  • Один із найкрутіших виробників рюкзаків – це TUMI. Знаменитий люковий бренд, який став синонімом надійності та якості у всьому світі. Крім виробництва, вони витрачають величезні кошти на розробку нових технологій і матеріалів. Це міські та спортивні рюкзаки чудової якості та високої надійності. Відділення для ноутбуків та кишені для телефонів та інші корисні пристрої є майже в кожній моделі рюкзаків цього виробника.
  • Дуже приємно, що у виробництві рюкзаків TUMI використовуються технології, що зберігають екологію. Наприклад, використовується волокно, отримане із пластикових пляшок, які мільйонами викидаються щодня. Вони ні в чому не поступаються на вигляд, а за міцністю і вологозахистом навіть виграють у порівнянні зі звичайними матеріалами.
  • Ділові рюкзаки найкраще представлені компанією Samsonite. Це і знаменита колекція PRO-DLX, яка багато років набирає обертів популярності і вже випускається в шостому оновленні (з 2023 року) і неймовірні по дизайну Ecodiver, виготовлені з непромокальних тканин. Дуже класна колекція MySight – вона красива, зручна та водночас бюджетна. У багатьох колекціях використані новітні розробки від Samsonite – це розумні кишені, що запам'ятовують розмір та габарити ноутбуків, системи зарядки гаджетів, що дозволяють заряджати їх прямо у своєму відсіку.
  • Шкільні та дитячі ранці та рюкзаки представлені брендом American Tourister&Smsonite. Тут і класичні, і з диснеївським дизайном, і навіть у вигляді об'ємних масок Дартвейдера та лісових звірят.

Пам'ятається, багато років тому з рюкзаками вперше провели багато часу в Карпатах. Особливого вибору тоді не було і звичайні туристичні рюкзаки з товстого брезенту з твердими ременями, парою кишень та клапаном були за щастя. Вони натирали плечі до крові, їх було складно укладати, тому що м'яких спинок не було і взагалі слово "ергономічність". було нікому не відомо, мабуть навіть розробникам цих суперміцних мішкоподібних монстрів. Тепер навіть не віриться, що колись так було і такі наплічники навіть просили у знайомих «поганяти» в похід. Сьогодні вибір такого багажу є просто космічний і на всі випадки життя є свої варіанти.

Основні види рюкзаків

  • Ергономічність рюкзаків зараз часто стоїть на першому місці і без зручної спинки навряд чи взагалі хтось розглядатиме його всерйоз. Виняток становлять невеликі міські жіночі рюкзаки – там спинки дуже прості, а й об'єм 5-8 літрів. Це дуже мало і навантаження невелике. Набагато важливіше зробити сам рюкзак дуже легким.
  • Для міста передбачені варіанти з безліччю функцій. У вік гаджетів величезну увагу приділено відділенням для ноутбуків, кишенькам для смартфонів. До речі, виробники досить швидко рухаються вперед, вигадуючи нові фішки. Здається, що ще можна вигадати в рюкзаку? Та ні! Наприклад, системи заряджання гаджетів без їх виймання застосовані в рюкзаках Samsonite.
  • Дуже приємна турбота про екологію багатьох виробників. Повністю виготовляються тканини з перероблених пластикових пляшок. У міцності вони не поступаються звичайним тканинам, а деякі навіть перевершують. Причому, якщо спочатку вони були нестійкими до вигоряння на сонці, то зараз все це вирішено.і, наприклад, багато рюкзаків виготовляються саме з таких суперміцних тканин.
  • Крім звичайних, виробляється безліч дуже модних рюкзаків і завдяки тому, що вони взагалі зараз в тренді і всесвітня мода на рюкзаки подібна до снігового кому , що котиться з гори, збільшується кількість найкрасивіших моделей неймовірних кольорів з незвичайних тканин, аж до металізованих.
  • Особлива тема – це рюкзаки для бізнесу та ділові. Мабуть, за популярністю вони скоро обженуть строгі сумки, тим більше, що функціональність їх часто вища. Безперечна зручність у використанні та вільні руки в наш швидкий вік роблять їх все більш популярними.

Величезний асортимент рюкзаків у нашому магазині – запорука Вашого успішного вибору. Якщо є сумніви, Ви можете замовити безкоштовно кілька рюкзаків на вибір і тоді точно не промахнетесь!

Вгору