Вироби марки American Tourister піддаються жорстким випробуванням з метою забезпечення того, щоб вибрані вами товари для активного відпочинку задовольняли найсуворішим стандартам даної галузі. Тому у разі виникнення будь-яких проблем з придбаним вами виробом фірми American Tourister (далі - "Виріб"), викликаних виробничими дефектами матеріалу або виготовлення, компанія American Tourister проводить на власний розсуд ремонт або заміну Виробу відповідно до викладених тут умов гарантії. Передбачена гарантія поширюється тільки на першого покупця або одержувача цього Виробу протягом терміну вказаного в чеку про продаж гарантійного талону (гарантійний талон додається до кожного Виробу при покупці), з моменту його придбання.

 

    Гарантія на вироби American Tourister поширюється тільки на виробничі дефекти виявлені в процесі експлуатації і не поширюється на пошкодження, викликані неправильним використанням Виробу (наприклад, перевезенням речей, на які воно не розраховане), відсутністю належного догляду, нещасними випадками, абразивним зносом, впливом вкрай високих або низьких температур, розчинників, кислот, води, нормальним зносом, а також на пошкодження, отримані при транспортування (наприклад, повітряним транспортом). Тоді як не гарантійне обслуговування або ремонт вашого Виробу може здійснюватися будь-якою компанією, для проведення гарантійного ремонту компанія American Tourister вимагає звертатися лише до уповноваженого сервісного центру компанії American Tourister (далі - Сервісний центр "). У разі неналежного або неправильно виробленого технічного обслуговування або ремонту ця гарантія втрачає чинність.

    Сервісний центр в Україні виробляє гарантійне та не гарантійне обслуговування продукції ТМ "American Tourister" знаходиться за адресою:
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2-Б 
Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 11 до 17 години, контактний телефон для звоків та спілкування у додатках Viber, Telegram ( 050 ) 920-67-47.

    Справжня гарантія має всесвітню дію, і ви можете відремонтувати свій виріб в будь-якому Сервісному центрі світу. Однак усі витрати, пов'язані з доставкою Виробу до будь-якого з таких Сервісних центрів, включаючи інші витрати на упаковку, транспортування та сплату відповідних податків, оплачуються за ваш рахунок.

    Для отримання гарантійного обслуговування в якомусь Сервісному центрі вам необхідно пред'явити оригінал чека, виданого при покупці виробу  або належним чином заповнений гарантійний талон. Сервісний центр дає свій висновок про те, чи поширюється гарантія фірми American Tourister на проблему. Якщо гарантія поширюється на цей випадок, вам буде повідомлено про те, чи Виріб підлягає ремонту або заміні. Будь-який ремонт або заміна здійснюється за рахунок фірми American Tourister.

    Гарантія обмежується вартістю Виробу. Технічні параметри Вироби можуть змінюватися без попереднього повідомлення. Замки виробу призначені лише для запобігання його випадковому розкриттю під час перевезення та не можуть розглядатися як засіб запобігання крадіжці самого Виробу або його вмісту, а також злому чи проникненню з боку співробітників авіакомпанії, аеропорту чи компетентних державних органів. Після транспортування Виробу будь-якою іншою особою його слід негайно оглянути. У разі пошкодження Виробу під час перевезення слід пред'явити відповідну претензію компанії-перевізнику (яка застрахована на випадок пошкодження вашого багажу) у пункті прибуття та, якщо це можливо, перед проходженням митного огляду.

    Вітаємо вас з покупкою. Сподіваємося, що придбана вами продукція торгової марки American Tourister принесе вам справжнє задоволення, а обмежена всесвітня гарантія додасть вам впевненості у його надійності!