Кількість
|
Вартість
|
||
|
Завжди цікаво, в якому ж більшому вигляді використовують їх під час подорожей! Насправді, навіть для міста ці моделі бувають необхідні, якщо часто виникає необхідність у повнішому завантаженні або доводиться багато пересуватися пішки. Ось тут трансформація невеликого гаманця-кишенька в рюкзак стає просто казковою функцією.
Для чого потрібні рюкзаки-трансформери - складні рюкзаки
- Складні сумки-рюкзаки використовують для будь-яких поїздок поїздок. Зовні вони виглядають, як звичайна складена сумочка в хелол-власну кишеньку, такі рюкзаки не тримають форму. Але часто бувають помітні не тільки звичайні підйомні ручки, але й та, що при використанні рюкзака буває зверху. Часто буває, що підйомні ручки ховаються у спеціальні кишені з обох боків. Деяка частина рюкзаків-трансформерів має навіть збільшення обсягу, що значно збільшує їхню універсальність. Регулювання довжини плечових ременів так само зручне, як і у звичайних рюкзаків. Вони не такі щільні, але цілком пристойно розподіляють навантаження.
- Розкладні рюкзаки зазвичай - м'які, безкаркасні та без зайвих відділень. Вся справа в тому, що тут важливіший великий обсяг, а перегородки його з'їдають. Розмір найчастіше менший за обсяг дозволеної ручної поклажі або не більше його. За формою вони також прямокутні, без зайвих заокруглень, як і ділові варіанти. Це допомагає зручно розміщувати речі та повніше використовувати габарити.
- Що стосується матеріалів, то частіше у виробництві складних рюкзаків та рюкзаків-трансформерів використовуються ріп-стоп поліестер (стійкий до розривів) або нейлон. Звичайно, всі тканини просочуються спеціальними сумішами для захисту від води та бруду, а також для запобігання вигоранню під сонячним промінням.
Майже всі великі виробники, наприклад Samsonite, TUMI, Gregory, American Tourister та інші мають у своєму арсеналі кілька варіантів такого багажу різних конструкцій та обсягів.