Безперервне прагнення підвищення якості привело Samsonite в Європу — саме там виробляються аксесуари для багажу лінійки Magnum. Ефектний зовнішній вигляд з практичним внутрішнім простором - запаморочливе поєднання драйву та надійності!

 

Зовнішні деталі:

Одного дизайну колекції достатньо, щоб запланувати наступну поїздку вже з новою валізою. При найближчому розгляді це бажання лише зростає! Особливості аксесуарів Magnum:

Найлегший корпус у лінійці виробів з поліпропілену — валіза з висотою 75 см важить менше 4 кг;
Закруглені краї каркасу вигідно підкреслюють логотипи та деталі оформлення, а також надають додаткову амортизацію;
Блискавки із захисним просоченням мінімізують ризик заїдання і не дають проникнути волозі та бруду всередину виробу;
Здвоєні колеса ковзають плавно і маневрено без навантаження на руки і спину мандрівника;
Замок з 3 ступенями захисту TSA гарантує високий рівень безпеки при зручному використанні, будучи при цьому ще одним яскравим акцентом в оформленні;
Висувна ручка має надійний механізм з регулюванням висоти, м'які верхня і бічна ручки дозволяють легко піднімати валізу;
Вбудована адресна бірка не зможе відірватися від валізи при перевезенні і запобігатиме плутанині з багажем.
Внутрішні деталі:
У цій колекції Samsonite представляє відразу кілька нових опцій для комфортного укладання багажу. Більше не потрібно підлаштовуватися під валізу — внутрішній простір Magnum змінюється під запити мандрівника.

  • U-подібна кишеня збільшеного формату у верхньому відсіку створена для розміщення ноутбука або папки з документами. У нижньому відсіку знаходиться класична навісна кишеня швидкого доступу;
  • Знімна підкладка з можливістю ручного прання дозволяє швидко і легко позбавитися від забруднень;
  • Регульовані перехресні ремені нижнього відсіку можуть бути закріплені на 3 рівнях висоти, що допомагає надійно упаковати багаж різних габаритів;
  • Розділова перегородка верхнього відсіку також регулюється вручну в залежності від висоти складеного багажу.

Модельний ряд:

Колірна палітра колекції - така ж оригінальна, як і дизайн. Аксесуари представлені в наступних кольорах: ніжний рожевий, червоний приглушений, металевий зелений, насичений темно-синій і колір морської хвилі. Для любителів класики є короткий чорний корпус. Загалом у колекції більше десятка валіз, які поділяються на такі групи:

  • Розмір S

Найбільш компактні валізи, що відповідають нормам ручної поклажі.

Їхня висота не перевищує 55 см, а вага - 2,5 кг. Місткість 38 літрів дозволяє взяти все необхідне для поїздки на вихідні або нетривалого відрядження, заощадивши при цьому купівлю квитка без багажу.

  • Розмір M

Класичні валізи для відпочинку або ділових поїздок з висотою 69 см та вагою 3,8 кг. Об'єму 80 літрів вистачить для запасу речей на 7-14 днів, а валіза не завдасть незручностей при транспортуванні.

  • Розмір L

Найбільш місткі валізи - вибір для тривалого відрядження або сімейної відпустки. Виріб висотою 75 см має внутрішній об'єм 104 літри, а важить при цьому всього 3,9 кг.

Важливо! На вироби колекції Magnum всіх кольорів і розмірів протягом 5 років діє світова гарантія Samsonite.

Європейський досвід проектування та виробництва зробив Magnum однією з найвдаліших колекцій бренду.

Інноваційні технології в стильній упаковці – запорука приємної подорожі! Валіза можна замовити на Tourister.com.ua